Plany na wakacje

Nareszcie nadeszło moje upragnione lato. Dalej chodzę do okrutnej pracy, jednakże zaczęłam już myśleć o cudownych wolnych dniach. Urlop wzięłam na koniec sierpnia, więc już za parę tygodni będę mogła w końcu odpocząć. Swoje wakacje zaplanowałam w taki sposób, że jestem przekonana, iż będą one wielką wyprawą!

Najpierw ze znajomymi chcieliśmy wyruszyć do zagranicznych miast. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, która w ogóle mi się nie nudzi, jednak tym razem woleliśmy spróbować czegoś całkowicie nowego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk również jest naprawdę atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać za każdym razem leniuchowania na plaży. Dodatkowo, obecnie nie pragnę akurat oddalać się od mojego kraju, ponieważ martwi mnie to, co wyprawia się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki okres we własnym zabezpieczonym kraju.

Urlop przeżyję więc nad polskim morzem. Nie planuję mimo tego przebywać w ekskluzywnym, hotelowym pokoju, ponieważ spróbujemy zarezerwować sobie miejsce na polu campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiotami i śpiworami, rozbijamy obozowisko, a następnie urządzamy sobie małą szkołę przetrwania. Chcemy wziąć minimalną kwotę pieniędzy i postarać się spędzić wspaniałe wczasy niewielkim nakładem. Zamierzamy kąpać się, wylegiwać, spacerować oraz zwiedzać co ciekawsze zabytki, za co prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że już odliczam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, więc sama podróż będzie całkiem przyjemna, gdyż ostatnio podróżowałam koleją kilkanaście lat temu. A najważniejsze jest to, że w końcu będę mogła spędzić więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich wszystkich, więc nasze wakacje na pewno się udadzą!

Możesz również polubić